Whatsapp Sipariş
 

 

AŞÇI CEKETLERİ

AŞÇI CEKETLERİ
Limit:
262 sonuçtan 1 ile 100 arası görüntüleniyor.

                                                                                 AŞÇI CEKETİ
Aşçı ceketi fiyat ve modelleri otellerde  ve restoranlardaki mutfaklar için en olmazsa olmaz ihtiyaçlardandır, ev kullanımı söz konusu olduğunda kendi mutfağımızda amatör yemek yapımı için kullanım anlaşılmaktadır.

Aşçı ceketi kullanım alanlarında öncelik profesyonel mutfaklardır, profesyonel mutfaklar restoranlar için ne kadar önemliyse otel için de aynı şekilde önem arz etmektedir. Konsept restoranlarda aşçı ceketi restoranın renkler ile konsept  uyumu ile değerlendirilmelidir. 

Aşçı ceketi giyen mutfak şefleri müşterilerin gördüğü ortamlarda çalışıyorlarsa giyimlerine oldukça fazla önem göstermek durumundadır, aşçı ceketi bir işletmenin kurumsal değerini ortaya çıkaran en büyük ögedir.

Aşçı ceketi renkleri öncelikle beyaz olmakla birlikte doğanın tüm renkleri düşünülerek üretilebilmektedir. Beyaz aşçı ceketi neden tercih edilir bunun nedeni beyaz rengin temizliği işaret etmesidir. Beyaz aşçı ceketi lekesiz ise bu işyerinde titizlik ön planda tutulmaktadır anlamını ifade etmektedir. ancak farklı renklerde aşçı ceketi kullanılması o işletmede temizliğe dikkat edilmiyor anlamı taşımamaktadır. Yukarıda belirttiğimiz gibi işyerlerindeki duvarların renginin sarı olduğunu düşünelim tabakların sarı olduğunu düşünelim kısacası işyeri konseptinin sarı renk üzerine sarının tüm tonları üzerine planlandığını düşünürsek elbette ki sarı renkli aşçı ceketi kullanımı oldukça ideal olacaktır.

Siyah renk aşçı ceketi kullanımı birçok otel ve restoran mutfaklarında çok fazla tercih edilmektedir bunun nedeni siyah renginin asilliğe örnek gösterilmesidir. Beyaz aşçı ceketi üzerinde olan lekeler ne kadar çok belli oluyor ve korumak zorunda oluyorsak siyah aşçı ceketi kullanımı da aynı zorlukları içermektedir çünkü siyah üzerindeki lekeleri belli edebilmektedir.

Siyah aşçı ceketi satın almak sipariş vermek sadece bu rengi kullanabilecek karakterde çalışan aşçılar için tavsiye edilmektedir kısa kollu aşçı ceketi özellikle yaz aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir uzun kollu aşçı ceketi çok fazla sıcak olan mutfak ortamlarında bazen tercih edilmeyebilir ancak bizim tavsiyemiz kısa kollu aşçı ceketi kullanan işletmelerde kolluk takılması zaruri olmalı, hijyen kuralları asla ihmal edilmemelidir. 

Kısa kollu aşçı ceketleri modelleri diğer aşçı ceketi modelleri gibi oldukça farklı tasarımlarda üretilebilmektedir buradaki tek amaç kısa kollu aşçı ceketi kullanımının rahatlığından dolayı düşünülmektedir. Kısa kollu aşçı ceketi fiyatları uzun kollu aşçı ceketleri fiyatlarına göre bir miktar daha ucuz olabilir bunda aşçı ceketi üretimi için harcanan malzeme ve zaman süresinin daha az olması en önemli etkendir.


 

Ucuz aşçı ceketi satın almak istediğinizde kaliteden ödün vereceğinizi bir miktar kabul etmek durumundasınız ucuz aşçı ceketi satabilmek için birçok firma kumaş kalitesinden işçiliğinden feragat etmek durumundadır, günün 10 bazen 15 saatini mutfakta geçirdiğinizi düşünürsek en güzel aşçı kıyafetleri en güzel aşçı ceketleri kullanmanız gerekmektedir.

Aşçı ceketi modelleri 2021 için en son trend aşçı ceketleri tercihiniz olmalıdır, aşçı ceketi tavsiye almak için AsciElbiseleri.com sitesine her gün ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. En yeni model en son model aşçı ceketi tasarımları güncel olarak sitemize eklenmektedir.

Sitemizden aşçı ceketi satın almak istediğinizde boy ve kilonuzu görevli arkadaşımıza söylemeniz durumunda hem kendiniz için hem çalışanlarınız için sipariş vermeniz oldukça kolay hale gelmiştir boy ve kilo orantısına göre aşçı ceketi tavsiyelerini size sunabiliyoruz. Stoktan aşçı ceketi satışı sistemimiz sayesinde belirlemiş olduğumuz bu bedenlere göre aynı gün kargoya teslim hizmet vermekteyiz. Aşçı ceketi adrese teslim işleri bulunduğunuz şehirdeki kargoların çalışma prensiplerine göre teslim edilebilmektedir.

Hazır aşçı ceketine isim yazdırmak isterseniz bunu sitemiz üzerinde gerekli alanlara formlara yazı yazarak talep edebilirsiniz mesleki ünvanınızı aşçı ceketi üzerine isim yazmak istediğinizde söylemeniz aynı zamanda ad soyad belirtmeniz durumunda aşçı ceketine isim yapılabilmektedir. Aşçı ceketi üzerine firma logosu nakış ile işlenmektedir nakış ile aşçı ceketine yazı yazmak en iyi seçenektir. Nakışla işleme uygulaması sayesinde  aşçı ceketinizin işlenen yazılarınız hiçbir deformeye uğramayacaktır. Aşçı ceketi üzerine baskı ile yazı yazdırmak istediğiniz de baskı kalitesi birkaç yıkamadan sonra bozulacaktır bu sebeple aşçı ceketinin üzerine isim yazdırmak istediğiniz de bunu nakış ile yazdırmanız en güzel seçenektir.

Kişiye özel aşçı ceketi tavsiyesi istemeniz durumunda sitemizde sizin için hazırladığımız yüzlerce farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Her zevke her bedene göre üretilen bol çeşit stok aşçı ceketleri sayesinde karar vermekte zorlanacaksınız. Her isteğe göre farklı tasarım aşçı ceketleri satışı yapılmaktadır. Uzun kollu aşçı ceketleri mutfakta çalışma esnasında büyük kolaylık sağlayacaktır mutfakta yemek yapma esnasında sıçrayan yağlar kollarımıza zarar vermemiş olacaktır.

Aşçı ceketi nasıl yıkanır ? sorusu da en çok karşılaşılan durumlardandır. En çok karşılaşılan sorun, kirlenen aşçı ceketlerinin ağartıcı özellikte olan deterjanlarla yıkanması nedeniyle lekeyi çıkarmanın yanında aşçı ceketi nin renginin de solmasına neden olmaktatır, bu sebeple aşçı ceketi temizliği sırasında 40 derece maksimum derece sıcaklık kullanılmalı ve Aşçı ceketi ters çevirerek yıkanmalıdır. Aşçı ceketi yıkamaların da çamaşır suyu kullanımı kesinlikle tavsiye edilmemekte, özellikle renkli aşçı ceketleri ağartıcı özelliği kullanımından sonra her yıkamada ve kaybetmektedir bizim  tavsiyemiz renkliler için olan deterjanlar ile yıkanmalıdır, yıkama talimatına uyulmadan yıkanan hiçbir aşçı kıyafeti uzun ömürlü kullanılamamaktadır. Aşçı ceketi çeşitleri her gün farklı amaca uygun şekilde yeni çeşitler eklenerek üretilmektedir.

Göğüste kullanılan cepler firmamız tarafından kullanılmamaktadır şeflerimizin şık görüntüsü ve mutfak hijyen kuralları için olumsuz etkileyecek bu cepler asla ceketlerimizde uygulanmamaktadır.

Uygun fiyatlı aşçı ceketleri satışı yapmamızdaki en büyük sebep her ceketten ortalama 1000 ve 1500 adet üretmemiz den dolayıdır, seri üretimin verdiği avantajlar ile düşen maliyetlerimizi online aşçı ceketi siparişi vermek isteyen müşterilerimize yansıtmakdayız. Ucuz aşçı ceketi fiyatları sayesinde toptan fiyatına perakende satışlar gerçekleştirmekte, arada hiçbir aracı olmaması sayesinde uygun fiyata aşçı ceketi siparişi vermeyi tercih edebilirsiniz.

Online sipariş aşçı ceketi için AsciElbiseleri.com sizin için ideal bir seçenektir. Aşçı ceketleri online sipariş için kurmuş olduğumuz internet sitemizden günün 24 saati sipariş verebilirsiniz. Aynı gün mesai saatleri içerisinde aşçı ceketinize talep ettiğiniz isim yazmaları da dahil olmak üzere aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Restoranlar ve oteller için Aşçı  ceketi satın alma organizsayonları bazen en sona bırakılmakta ve mekan açılışlarında bir çok aksaklıklar yaşanabilmektedir, bu sebeple zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu oldukça iyi bilmekte stoklarımızda her daim yüzbinlerce aşçı ceketi çeşitleri bulundurmaktayız. Toptan aşçı kıyafeti alımlarınızda örneğin 50 adet aşçı ceketi siparişi vermek istiyorum dediğinizde yine aynı şekilde aynı gün veya ertesi gün firma logolarınız işlenmek suretiyle kargoya verilebilmektedir.

Bir çok aşçı ceketi modelimizin tükenmesi durumunda yeniden üreterek bir sonraki ihtiyacınız da sizi mağdur etmemiş olmaktayız. En güzel aşçı ceketleri henüz üretilmeyen aşçı ceketleri modelleridir mantığıyla sürekli en son tasarım aşçı ceketleri üretimi gerçekleştirmekteyiz. Otel kıyafetleri içerisinde ve restoran kıyafetleri içerisinde en büyük önem arz eden üniformalar aşçı ceketleridir. Aşçı ceketlerinin kalitesi restoran ve otellerin kalitesinin görünen yüzüdür.

Aşçı ceketi bedenleri small medium large xlarge 2xlarge 4xlarge şeklinde üretilmektedir, bu sayede en küçük beden aşçı ceketi taleplerini karşılayabilmemizin yanında en büyük beden mutfak şeflerimiz içinde büyük beden aşçı ceketleri de üretilmektedir.

Aşçı ceketi imalatı sırasında kol manşetleri için en uygun kaliteli telalar kullanılmaktadır, bu sayede manşetlerde düşmeler sarkmalar ve kötü görünümler olmamaktadır. Aşçı ceket yakası içinde de tıpkı manşetlerde olduğu gibi en iyi kalite malzemeler kullanılmaktadır. Aşçı ceketleri üzerine nakış ile yazı yazmak aynı zamanda belli logolar işletmek istediğinizde kol cepleri üzerine sol göğüs üzerine yada göğüs üzerine belli taleplerinize göre sırt kısmına nakış ile işlemeler yapılabilmektedir.  Aşçı ceketine nakış işlemesi ücretleri yapılacak olan nakışların büyüklüğüne göre ve vuruş sayısına göre belirlenmektedir, sipariş verirken bu konular hakkında detyalı bilgi alabilirsiniz. Aşçı ceketi satan firmamız için bir diğer özellik ise telefonla sipariş verebilebilmesidir. Telefonla sipariş alan arkadaşlarımız gerekli bilgi ve donanıma sahip olmaları sayesinde sorularınıza anında yanıt alabilir, internet teknolojilerini kullanmak zorunda kalmazsınız.

Modern tasarım aşçı ceketleri satışı gerçekleştirebilmemizin en büyük nedeni   firmamız bünyesinde çalışan usta stilistlerimizdir. Aşçı ceketi tavsiyelerinde en üst sıralarda yer almamızın nedeni müşteri memnuniyeti önemini üst seviyede önem vermemiz nedeniyledir.

En iyi aşçı ceketleri en güzel aşçı ceketi görselleri internetten satış sitemizde sunulmaktadır. Online aşçı ceketi siparişi için ister internet sitemiz üzerinden sipariş oluşturabilir isterseniz telefonla aşçı ceketi siparişi verebilirsiniz

 

ÜNİFORMANYA Ali Yorulmaz Şirketler grubu kuruluşudur. © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

AW-683217269