Whatsapp Sipariş
 

 

AŞÇI ÖNLÜKLERİ

AŞÇI ÖNLÜKLERİ

ÖZEL TASARIM AŞÇI ÖNLÜKLERİ İSİMLİ AŞÇI ÖNLÜĞÜ FİYAT MUTFAK ÖNLÜK ÇEŞİTLERİ EN UCUZ AŞÇI ÖNLÜK MODELLERİ İSİMLİ AŞÇI ÖNLÜĞÜ VE ŞAPKASI ERKEK

Limit:
263 sonuçtan 1 ile 100 arası görüntüleniyor.

Aşçı önlükleri belden aşçı önlüğü ve boydan aşçı önlüğü olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Boydan aşçı önlüklerinin amacı, şeflerimiz mutfakta çalışırken aşçı ceketine yağ veya sos lekesi olmasın diye ceketlerini ve üniformalarını koruma amacı ile aşçı önlüğü şef mufak önlüğü kullanırlar. Aşçı önlüklerini daha kişisel hale getirmek için aşçı önlüklerinin üzerine mutfaktaki ünvanlarını, isimlerini ve soy isimlerini nakış ile işletebilirler. Mutfakta işleri bittikten sonra ise boydan aşçı önlüklerini çıkarıp ceketine uygun olan beldan şef önlüklerini kullanabilirler. Şef önlükleri belden topuğa kadar olup bunlar standart ölçülerde üretilmektedir. Aşçı önlüklerinin üzerine yine aynı şekilde ceketlerine uygun olarak nakış yaptırabilirler ve isimlerini yazdırabilirler. Sadece isim ve mesleki ünvan değil firma logosu da yaptırılabilir, nakış ile işletebilirler. Böylelikle daha kurumsal bir görüntüye sahip olurlar.

 

Şef aşçı önlüklerimizde kullandığımız kumaşlar alpaka kumaştır. Herhangi bir şekilde tüylenme yapmaz ve çekme yapmaz. Çamaşır suyu kullanılmazsa renk atma gibi bir durum söz konusu değildir. Yüksek derecede sıcak suda yıkamanıza gerek yoktur. Lekeler bu kumaşta kolaylıkla çıkmaktadır. Yıkamaya dikkat edildiği şekilde uzun bir süre kullanabilirsiniz. Mutfak önlükleri üzerine nakış ile şef, chef, isim nakışı, Atatürk silueti, ay yıldız logosu veya çapraz bayrak nakış ile işletebilirsiniz. Bu sayede daha kişiye özel bir aşçı önlüğü olur. Her aşçı ceketinin kendine uygun bir mutfak önlüğü vardır. Fakat siz bunları ister kendi önlüğü ile, isterseniz beğendiğiniz farklı bir şef aşçı önlüğü ile takım yapabilirsiniz. İstedikleri ürünlerle satın alıp kombin yapabilirler.

Yılın her günü sürekli yeni modellerimiz tasarlanmaktadır. Çok uygun fiyatlarla sitemizden şef aşçı üniforma ürünlerini satın alabilirsiniz. Online olarak sitemiz üzerinden sipariş verebildiğiniz gibi işinde uzman arkadaşlarımızın yardımı ile telefonla da sipariş verebilirsiniz.

ÜNİFORMANYA Ali Yorulmaz Şirketler grubu kuruluşudur. © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

AW-683217269