Whatsapp Sipariş
 

 

Aşçıya Hediye


 

Aşçıya Hediye

Aşçıya alınacak hediyeler, unutulmaz bir sürpriz hazırlamak ve anlamlı aşçı hediyesi vermek istiyorsanız yaratıcı ve işlevsel hediye seçenekleri AsciElbiseleri.com’da! Yemek yapmayı ve sıcacık, lezzet dolu sofralar hazırlamayı seven sevdiklerinizi bu sefer de siz mutlu etmeye ve özel hissettirmeye ne dersiniz? Mis kokan, iştahınızı kabartacak yemeklerin şaheseri aşçınıza, işlerini kolaylaştıracak, kullanışlı, pratiklik katacak yardımcı ürünlerle destek olabilirsiniz. Mutfakta çalışırken kendini daha da iyi hissetmesini sağlayacak, üzerine isim yazılı aşçı bıçakları ya da üzerine ismi yazılı mutfak önlükleri, dilediğiniz renk ve modellerde hediyelik aşçı önlükleri kendini çok özel hissedecek! Meyve ve sebzeleri keserkenki pratiklikleriyle şaşırtan aşçılarımız için, farklı boyut ve biçimlerde, yüksek kaliteli, dilerseniz üzerine lazer ile aşçınızın ismini yazabileceğimiz bıçaklarımız her aşçının mutfağında bulunmalı.

Çalışırken veya günlük hayatta kahve içmeyi çok seven aşçılarımız için, üzerine dilediğiniz tasarımın yapıldığı, aşçınızın fotoğrafının işlendiği şef bıçağı veya türk kahvesi fincanı gibi bardak tasarımlarıyla gününe renk katabilirsiniz. Keşfettiği ve yapmaya doyamadığı gizli tariflerini not alabilmesi için ona dilediğiniz gibi tasarlanmış, sert kapaklı, muhteşem defterlerimizden hediye edip, enfes tariflerini kaybolmadan organize edebilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında yine onun için yapılmış, isim yazılı şef bıçağı, şık kalemlerimizle birlikte hediye edip bir tarif seti oluşturabilirsiniz. Aşçılarımız yemek yaparken yüksek sıcaklıklar ve ateşle çok fazla temas etmek zorunda kalırlar. Hızlı hareket etmek zorunda olduklarından bu yüksek riskli işlerde oldukça tehlike içerisindelerdir. İsim yazılı mutfak önlükleri Bu anlarda onu koruyabilmek ve daha kolayca işlerini halledebilmesini sağlamak için eğlenceli bir fırın eldiveniyle onun hem leziz yemeklerini kolayca hazırlayabilmesini, istediği kıvamda pişmesini sağlayabilmesini ve güvende kalmasını sağlayabilirsiniz.

Yüksek tempoları ve sıcak ortamlarda çalışmaları sebebiyle zorlanıp çok yorulan, su içmeyi unutan aşçılarımız için sıcak ve soğuktan etkilenmeyen, içerisindeki ısıyı saatlerce koruyabilen termoslarımızdan hediye ederek onların su içmesini hatırlatabilir; günlük hayatında da sıklıkla kullanabileceği bir hediye verebilirsiniz. Yemeklerini yaparken karıştırma, çırpma aparatlarına sıklıkla ihtiyaç duyarlar. Bunun gibi bir mutfak aparatları setiyle onların bu leziz yemeklerini ortaya çıkarmasına siz de katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca bu aparatlar dışında yemeklerini servis ederken kullandıkları isim yazılan çatal bıçak kaşık takımları da oldukça şık bir hale getirmeye ne dersiniz? Yüksek kaliteli bu oldukça şık takımımızın üzerine aşçınızın ismini lazer ile yazabilir; yemeği yiyen herkesin bu yemeğin kimin elinden çıktığını görebileceği, aşçınızı çok özel hissettirecek bir aşçı hediyesi ile gidebilirsiniz. Yemeklerini servis ederken kullandığı peçeteleri de ona özel, güzel aşçınızı yansıtacak, dilerseniz isminin yazılmış olduğu bir hale dönüştürüp, yemek sofralarını daha da aşkla hazırlamasını sağlayabilirsiniz.

Aşçıya alınabilecek hediyelerin en başında isimli şef bıçakları isim yazılı şef bıçağı fotoğraflı şef bıçak modelleri isimli mutfak önlüğü modelleri mutfak önlükleri, aşçı kıyafeti aşçı ceketleri

Farklı modellerdeki aşçı önlükleri hediye alarak, muhteşem bir katkı da sizden olsun. Aşçılar yemeklerini herkese uyabilecek ve tam dengesinde yemekler hazırlayarak misafirlerine sunarlar. Herkesin damak tadı farklı olduğu için masada tuzluk ve karabiberlik olmazsa olmazdır.

Çok şık hazırlanmış sofralarına uyum sağlayacak, kullanışlı tuzluk karabiberlik modelleriyle yemeklerine lezzet katın. Meyvelerin suyunu yemeklerde kullanmayı seven ve bu yorucu tempoda vitaminlere ihtiyaç duyup meyve suyu içmesini istediğiniz aşçılar için narenciye meyve sıkacağı alıp daha az yorulmalarını sağlayabilirsiniz. Şık sofralara imza atan yetenekli aşçılarımızın masalarına renk ve ışıltı katıp büyüleyici sofralar hazırlayabilmesi için muhteşem kumaşlarla hazırlanmış masa örtülerine mutlaka göz atmalısınız.

 

Yoğun çalışan aşçılarımız için anahtarlık gibi çok kullandıkları eşyalarına da dokunuşlar yapmaya ne dersiniz? Üzerinde isimli anahtarlıklar ya da bardak altlıkları gibi günlük hayatta sıklıkla kullanılan küçük ama işlevsel hediyelerle de onlara düşünüldüğünü hissettirebilirsiniz. Yemek yemek hayatımızda bu kadar büyük ve değerli bir yer kaplarken lezzet dolu elleriyle sevgi dolu yemekler yapan aşçılarımızı bir kez de siz sevindirmeye ne dersiniz? Yetenekli aşçılarımız bu sayede yemek yaparken daha motive ve daha istekli bir şekilde çalışabilecekler. Yüzlerce çeşit sürpriz hediye seçeneğini bir arada görmek ve hızlı, güvenli bir şekilde alışveriş deneyimi yaşayabilmek için aşçılara özel tasarlanmış birçok hediye şimdi GelTatlim.com’da!

ÜNİFORMANYA Ali Yorulmaz Şirketler grubu kuruluşudur. © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

AW-683217269