Whatsapp Sipariş
 

 

Hakkımızda


ÜNİFORMANYA

Üniformanya, AsciElbiseleri.com sitemizde online sipariş satışı gerçekleştirilen aşçı kıyafetleri modelleri tescilli markasıdır.  Ali YORULMAZ Şirketler Grubu bünyesindeki markamızın tüm hakları saklıdır.

Üniformanya markamız ile satışı gerçekleştirilen aşçı kıyafetleri resimlerinin farklı üniforma siteleri ve mecralarda kullanılmaması marka patent haklarımız ile yasal koruma altındadır. İzinsiz yapılan tüm kullanımlarda yasal işlemler uygulanmaktadır. 

Mağduriyet yaşamamak adına Üniformanya markamızın satışının yapıldığı AsciElbiseleri.com sitemizde bulunan ürün görsellerinin üzerinde değişiklikler yapılmak sureti ile de olsa kullanılmamasını önemle tebliğ ederiz.

ÜNİFORMANYA
AsciElbiseleri.com
Ali YORULMAZ Şirketler Grubu

 

Aşçı kıyafetleri temininde zamanın sizin için önemini biliyoruz. Gıda sektöründe üniformanın bir zaruriyet olmasının yanında, çalışanlar için rahat kullanım, müşteri gözünde ise şık görünüm oldukça büyük önem teşkil etmektedir. 

Yeni mekan açılışlarında ve sezon geçişlerinde aşçı kıyafetleri temini en sona bırakılmaktadır. Bunda personel alımlarının tamamlanamaması en büyük sebeptir. Hangi sebeple olursa olsun üniforma tedariğinin geç sağlanması sebebiyle işletmeler büyük mağduriyet yaşamaktadırlar. 

Üniforma siparişi verilen firmaların geçmiş iş tecrübeleri, mali yapıları, iş disiplini gibi özelliklerine dikkat edilmemesi sonucu uzun süreli teslimat gecikmeleri, verilen siparişlerle teslim edilenler arasında görsel farklılıklar, bedenlerin personellere uymaması gibi maddi manevi geri dönülemez hataların gerçekleşmesi kaçınılmazdır. 

AsciElbiseleri.com şirketimizin 2006 yılından itibaren aldığı üretim planlarına göre müşterilerin yaşadığı haftalar, aylar süren teslimat sürelerini sıfıra indirdik. 

Üretimine karar verdiğimiz üniforma modellerini kesimden nakışa kadar kendi tesislerimizde üretmekte ve bu ürünleri depolarımızda stoklamaktayız.

AsciElbiseleri.com sitemizde online satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı, aynı gün kargo 24 - 48 saatte teslimat prensiplerimize uygundur. Ekstra talepleriniz olması durumunda size farklı teslimat tarihi verilebilmektedir.

1998 yılından bu yana size sunduğumuz satış politikalarımız isim benzerliği,  logo benzerliği gibi kandırmacalar kullanılarak taklit edilmekte, üniforma talep eden müşteriler mağdur edilmektedir.

Siparişlerinizi AsciElbiseleri.com online üniforma satış sitemizden veya 0532 437 11 85 numaralı hattımızdan gerçekleştiriniz.

AsciElbiseleri.com

 

 

ÜNİFORMANYA A.Ş. kuruluşudur. 1998 yılında ANTALYA' da kurulan şirketimiz, şu anda İzmir de bulunmaktadır. Tasarımdan üretime,üretimden paketlemeye kadar tüm aşamaları kendi tesislerinde yapmaktadır.

Turizm bölgesinde edindiğimiz tüm bilgi ve tecrübelerimizi yurdun her köşesine ulaştırabilmek için ASCIELBİSELERI.COM e-ticaret portalını kurduk.

Bildiğiniz üzere otellerin, yemek fabrikalarının ve restoranların en göz önünde olan çalışanları aşçılardır. Sağlık Bakanlığı'nın, Belediyelerin denetimlerinde problem yaşamamak ve müşterilerin gözündeki işletme ve kişisel prestijin artırılması için aşçılık mesleği çalışanlarının kıyafetleri konusunda çok titiz davranılması gerekmektedir.

Aşçı üniformaları nın, turizm bölgelerinde daha yaygın bulunabilmesine karşın, yurdumuzun diğer bölgelerinde aşçı kıyafetleri ya hiç bulunamamakta yada 1-2 model ile kısıtlı temin edilebilmekteydi. Ancak bundan böyle www.ascielbiseleri.com aşçı üniforma e-ticaret portalı sayesinde dilerseniz 1 adet dilerseniz 1.000 adet mutfak kıyafetlerini online satın alabilirsiniz.

İnternet üzerinden güvenli, hızlı ve ucuz online aşçı kıyafeti alışverişlerinin kolaylıklarından yaralanmaya sizde hemen şimdi başlayın.

ÜNİFORMANYA Ali Yorulmaz Şirketler grubu kuruluşudur. © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

AW-683217269