Hakkımızda


             www.ascielbiseleri.com,

             YORULMAZ ÜNİFORMA SANAYİİ A.Ş. kuruluşudur. 1998 yılında ANTALYA' da kurulan şirketimiz, tasarımdan üretime,üretimden paketlemeye kadar tüm aşamaları kendi tesislerinde yapmaktadır.

             Turizm bölgesinde edindiğimiz tüm bilgi ve tecrübelerimizi yurdun her köşesine ulaştırabilmek için ASCIELBİSELERI.COM e-ticaret portalını kurduk.

             Bildiğiniz üzere otellerin, yemek fabrikalarının ve restoranların en göz önünde olan çalışanları aşçılardır. Sağlık Bakanlığı'nın, Belediyelerin denetimlerinde problem yaşamamak ve müşterilerin gözündeki işletme ve kişisel prestijin artırılması için aşçılık mesleği çalışanlarının kıyafetleri konusunda çok titiz davranılması gerekmektedir.

             Aşçı üniformaları nın, turizm bölgelerinde daha yaygın bulunabilmesine karşın, yurdumuzun diğer bölgelerinde aşçı kıyafetleri ya hiç bulunamamakta yada 1-2 model ile kısıtlı temin edilebilmekteydi. Ancak bundan böyle www.ascielbiseleri.com aşçı üniforma e-ticaret portalı sayesinde dilerseniz 1 adet dilerseniz 1.000 adet mutfak kıyafetlerini online satın alabilirsiniz.

             İnternet üzerinden güvenli, hızlı ve ucuz online aşçı kıyafeti alışverişlerinin kolaylıklarından yaralanmaya sizde hemen şimdi başlayın.

www.AsciElbiseleri.com ALİ YORULMAZ ŞİRKETLER GRUBU kuruluşudur © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır